Boomkroon

Vorig weekend met vrienden naar Drouwen geweest, en het boomkroonpad bezocht. Ook een van de wandelingen gemaakt die hier in de boswachterij zijn uitgezet. Erg de moeite waard. WE bezochten de horeca ter plekke eert voor lunch, en na de wandeling voor thee. Geslaagde Drentse middag.

Het boomkroodpad wordt, net als het bezoekerscentrum ter plekke, uitgebaat door Staatsbosbeheer. Maar niet lang meer. Recent werd bekend dat Staatsbosbeheer – als bezuiniging- alle bezoekerscentra gaat sluiten per 1 januari 2027!

Dat zou ontzettend jammer zijn. Echt een aanrader om te gaan kijken. We hebben ook onze ogen uitgekeken in de winkel bij het bezoekerscentrum, wat een leuke, passende spullen. Veel hout, bosgerelateerde spullen, mooie boeken, en servetjes.

Het besluit is nog niet helemaal definitief, de ondernemingsraad moet zich er over uitspreken. Bij het boomkroonpad hing een QR code voor een digitale petitie. Scan met je mobiele telefoon en teken de petitie.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *